BEAUTY

Beauty w WDTV

Izabela Janachowska zdradza tajemnice swojego makijażu. Do odcinków zaprasza wizażystów największych polskich gwiazd. Pokazuje krok po kroku make up, przydatne triki i serwuje praktyczną wiedzę dotyczącą sfery beauty w pigułce.

Co rozumiemy pod pojęciem beauty?
"Beauty and the Beast", czyli polska "Piękna i Bestia". Beauty to piękno, uroda, estetyka i urok. Wszystkie te pojęcia są do siebie podobne, aczkolwiek zahaczają o różne wątki.

Jakie kosmetyki do twarzy sprawdzą się w Twoim przypadku? Które nowe produkty warto wziąć pod lupę? Jaka firma szczególnie się wybija na rynku? Czy warto odwiedzać salony urody? O co może w nich prosić każda klientka? Odpowiedzi na tego typu pytania znajdziesz w najnowszej serii Wedding Dream TV. Dlaczego warto oglądać program Beauty na Wedding Dream TV?

Dzięki materiałom online w postaci video rozwiniesz swoje umiejętności, poprawisz jakość makijażu, dowiesz się, jak skutecznie dbać o włosy i na jakie marki stawiać. Jednym zdaniem: nauczysz się nieustannie wyglądać zjawiskowo. Zadaniem Izabeli Janachowskiej jest w tym Ci pomóc. Dzięki przystępnemu tłumaczeniu krok po kroku uda Ci się osiągnąć swój cel i rozwijać warsztat. Beauty is sexy!

3 Metamorfozy - Idealny Make Up

Trzy kobiety. Trzy typy urody. W jakim makijażu najlepiej będzie szatynce o niebieskich oczach, zielonookiej rudej i blond okularnicy? Make up krok po kroku, przydatne tricki i praktyczna wiedza w pigułce. Zapraszamy na wyjątkowy odcinek, z wyjątkowymi bohaterkami!

Makijaż wieczorowy w 5 minut!

W tym odcinku sekrety ekspresowego makijażu wieczorowego Izabeli Janachowskiej zdradzi wizażysta gwiazd, Bartosz Osowczyk. Jak szybko z delikatnego, dziennego makeup’u wyczarować zjawiskowe smokey eye i uwodzicielskie, czerwone usta? Odpowiedź w materiale.

Makijaż Izabeli Janachowskiej

W tym odcinku Izabela Janachowska zdradzi wszystkie tajemnice swojego makijażu. Opowie nie tylko o tym jakich kosmetyków używa w domowym zaciszu, ale także jak je aplikuje, aby jej codzienny makijaż wyglądał nieskazitelnie. Jeśli zastanawiasz się, jak wykonać delikatny i szybki makijaż na codzień, to w tym odcinku przekonasz się, że można go wykonać w zaledwie 5 minut.