DIY

DIY w WDTV

Organizacja ślubu i wesela to spory wydatek. Chcecie zaoszczędzić na niektórych elementach, a przy okazji wykazać się pomysłowością i zaskoczyć gości oryginalnymi ozdobami? W takim razie wykonajcie ozdoby samodzielnie! Pomoże Wam w tym seria DIY na Wedding Dream TV!

Izabela Janachowska, ekspertka w branży ślubnej, podpowiada pomysły i gotowe projekty DIY na niepowtarzalne ozdoby. Zamiast kupować, możecie samodzielnie stworzyć dekoracje. Czego potrzebujecie? Trochę wolnego czasu. Do tego wystarczy odrobina kreatywności i wyobraźni, by przygotować np. efektowną dekorację ścienną. Przekonajcie się, że dekoracje ślubne nie muszą kosztować fortuny. DIY – co to znaczy?

DIT to z angielskiego Do It Yourself, czyli zrób to sam. Hasło to określa ideę samodzielnego wykonywania różnych prac, bez angażowania w tym celu profesjonalnych wykonawców. Wszystko jest w Waszych rękach.
DIY w Wedding Dream TV – pomysły na dekoracje weselne. Jak zacząć?

Numery stołów w stylu boho, świeczniki glamour, winietki, upominki dla dzieci, tiulowe pompony, zaproszenia ślubne w różnych stylach, ozdobne świeczki na stoły. W naszych odcinkach zobaczycie, jak przygotować dekoracyjne, własnoręczne prezenty dla gości.
To tylko część porad i inspiracji, które znajdziecie w ramach cyklu DIY na WDTV. Jak myślicie, które małe dzieła sztuki w szczególności przypadną do gustu Waszym bliskim?

Zaproszenia w stylu Boho

Marzysz o weselu w stylu Boho? DIY świetnie wpisuje się w ten trend! Sprawdź listę potrzebnych przedmiotów i razem ze mną wykonaj piękne zaproszenia na Twoj ślub

Zaproszenia w stylu Glamour

Planujesz wesele w stylu Glamour? Zobacz co będzie Ci potrzebne i jak szybko i przyjemnie przygotować samodzielnie zaproszenia w tym stylu!

Winietki Glamour

Bez czego nie może się obyć aktualnie żadne wesele? Bez winietek! Ułatw gościom znalezienie ich miejsc eleganckimi wizytówkami w stylu glamour. W tutorialu znajdziesz listę potrzebnych rzeczy oraz poradnik, jak krok po kroku wykonać winietki.

Tiulowe pompony

Pompony to hit ostatnich lat, jednak ich cena w sklepach z dekoracjami potrafi przyprawić o zawrót głowy. Wykonanie ich samodzielnie jest włąściwie banalnie proste- sprawdź listę potrzebnych rzeczy i zabierz się do pracy!

Upominiki dla dzieci

Jeśli zaprosiliście na ślub i wesele najmłodszych z pewnością zdajecie sobie sprawę, że zorganizowanie im czasu i zapewnienie atrakcji będzie nie lada wyzwaniem... A gdyby tak zająć je upominkami, które dodatkowo zachącą dzieci do zabawy? To banalnie proste!

Świecznik Glamour

Marzą Ci się dekoracje w stylu glamour, ale ogranicza Cię budżet? Część z nich możesz wykonać sama za ułamek ceny! Zrób eleganckie świeczniki i oczaruj gości niebanalną dekoracją!

Numery stołu w stylu Boho

Nawet jeśli przygotowałaś winietki i plan usadzenia gości na nic zdadzą się Twoje wysiłki bez ponumerowania stołów. Jak to zrobić, żeby numer był widoczy, ale też pasował do klimatu wesela? Jest na to kilka sposobów.