DIY
Zaproszenia w stylu Boho
Marzysz o weselu w stylu Boho? DIY świetnie wpisuje się w ten trend! Sprawdź listę potrzebnych przedmiotów i razem ze mną wykonaj piękne zaproszenia na Twoj ślub
Zaproszenia w stylu Glamour
Planujesz wesele w stylu Glamour? Zobacz co będzie Ci potrzebne i jak szybko i przyjemnie przygotować samodzielnie zaproszenia w tym stylu!
Winietki Glamour
Bez czego nie może się obyć aktualnie żadne wesele? Bez winietek! Ułatw gościom znalezienie ich miejsc eleganckimi wizytówkami w stylu glamour. W tutorialu znajdziesz listę potrzebnych rzeczy oraz poradnik, jak krok po kroku wykonać winietki.
Tiulowe pompony
Pompony to hit ostatnich lat, jednak ich cena w sklepach z dekoracjami potrafi przyprawić o zawrót głowy. Wykonanie ich samodzielnie jest włąściwie banalnie proste- sprawdź listę potrzebnych rzeczy i zabierz się do pracy!
Upominiki dla dzieci
Jeśli zaprosiliście na ślub i wesele najmłodszych z pewnością zdajecie sobie sprawę, że zorganizowanie im czasu i zapewnienie atrakcji będzie nie lada wyzwaniem... A gdyby tak zająć je upominkami, które dodatkowo zachącą dzieci do zabawy? To banalnie proste!
Świecznik Glamour
Marzą Ci się dekoracje w stylu glamour, ale ogranicza Cię budżet? Część z nich możesz wykonać sama za ułamek ceny! Zrób eleganckie świeczniki i oczaruj gości niebanalną dekoracją!
Numery stołu w stylu Boho
Nawet jeśli przygotowałaś winietki i plan usadzenia gości na nic zdadzą się Twoje wysiłki bez ponumerowania stołów. Jak to zrobić, żeby numer był widoczy, ale też pasował do klimatu wesela? Jest na to kilka sposobów.