NOWOŚCI

Miłość w czasach pandemii

Do trzech razy sztuka! Jej kolejny ślub był dla wielu niemałym zaskoczeniem! Tym bardziej, że wcześniej dużo chętniej chwaliła się swoimi związkami, a w tym przypadku swojej prywatności strzegła wyjątkowo skutecznie. O prawdziwej, dojrzałej miłości, szczegółach wyjątkowego dnia, a także o kulisach codziennego, wspólnego życia porozmawiam z dziennikarką Beatą Tadlą. Zapraszam!

Szczera ROZMOWA Z KSIĘDZEM - wszystko o ślubie!

W dzisiejszym odcinku nie ma tematów tabu! Do rozmowy zaprosiłam zaprzyjaźnionego proboszcza Parafii św. Antoniego w Warszawie - Lecha Dobroczyńskiego OFM, który w bardzo życzliwy i przystępny sposób wyjaśnił najważniejsze aspekty związane z zawarciem związku małżeńskiego... i nie tylko. Zapraszam do obejrzenia!

Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16 lub na WEDDING DREAM SHOP https://bit.ly/WDShop_YT .

Czy Maja Hyży znalazła suknię swoich marzeń?

Jeden ślub ma już za sobą. Nie do końca trafiła wtedy z… sukienką. Wraca, by dać sobie drugą szansę. Czy tym razem ślubny wybór Mai Hyży będzie trafiony w dziesiątkę? Zobaczcie najnowszy odcinek „Salonu marzeń”! Zapraszam! Partnerem odcinka są: Goldmare oraz E-zebra x Lumene.

Jak wyglądał ślub Sylwii i Janka Dąbrowskich?

Kiedy dwoje bardzo młodych ludzi spotyka się i czują, że to jest miłość, mało kto daje im szansę. Moi dzisiejsi goście już od kilku lat udowadniają, że wiek nie ma znaczenia, a uczucie którym się obdarzyli jest naprawdę wyjątkowe. Jak połączyć siły i spełnić wspólne marzenia? Jak czerpać szczęście z bycia razem, rozwijać swoje firmy, wychowywać dzieci i w międzyczasie ... zorganizować ślub? Zapraszam na rozmowę z Sylwią i Jankiem Dąbrowskimi!

Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16 lub na WEDDING DREAM SHOP https://bit.ly/VIMEO_WDSHOP

Jak to jest poznać swojego męża w wieku 16 lat? - rozmowa z Pauliną Sykut-Jeżyną.

Jak to jest poznać swojego męża w wieku 16 lat? Jak bardzo zmienili się przez 24 lata związku? Jaką mają receptę na szczęśliwe małżeństwo? O początkach wielkiej miłości, drodze do bycia razem, zaręczynach i tym najważniejszym dniu w życiu porozmawiam z Pauliną Sykut-Jeżyną.

Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16 lub na WEDDING DREAM SHOP https://bit.ly/VIMEO_WDSHOP

Szukasz idealnego samochodu, którym pojedziesz do ślubu? Sprawdź https://bit.ly/VIMEO_WDCARS

Partnerem odcinka jest Wedding Dream Cars.

VLOG: dzień wolny & wielkie wyjście!

O mojej pracy wiecie już wiele, ale jak wygląda mój czas wolny poza kamerami, to wie mało kto… W dzisiejszym vlogu zobaczycie, jak spędzamy wolną sobotę. Jednak ten dzień zakończy się czymś niesamowitym, co zdarza się raz w roku… Zapraszam do obejrzenia!

Moje kolczyki - https://bit.ly/kolczykiIJ_vlog
Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16 lub na WEDDING DREAM SHOP https://bit.ly/VIMEO_WDSHOP

Partnerem odcinka są: DYSON oraz E-zebra x Lumene.

MISTRZYNI POLSKI w moim Concept Store!

Ewelina ma 29 lat, z czego 20 spędziła na siatkarskim boisku. To nie tylko jej pasja, ale i zawód. Dzięki siatkówce poznała też swojego narzeczonego, który jest jej największym kibicem. Teraz przyszedł czas na ślub i znalezienie wymarzonej sukni. W wyborze tej jedynej pomogą najbliższe Ewelinie kobiety- mama, siostra i siostrzenica. Jeśli myślicie, że będzie to urocza, radosna sielanka... Po prostu zobaczcie pełen zaskakujących zwrotów odcinek!
Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16 lub na WEDDING DREAM SHOP https://bit.ly/VIMEO_WDSHOP

Partnerem odcinka jest Dax oraz MyBestPharm.

Pierwszy wywiad po ślubie! – Andziaks & Luka

Jak można tyle wydać na ślub? Dlaczego kwiaty kosztowały 200 tysięcy złotych? Płacili sami, czy większość rzeczy dostali za darmo? Które wesele było lepsze? Ich, czy innej znanej pary, która niedawno także postanowiła się pobrać? Takie pytania najczęściej pojawiają się w mediach w kontekście ślubu moich dzisiejszych gości. Jak się z tym czują? Jak naprawdę wyglądał najważniejszy dzień ich życia? I co było, jest i będzie dla nich najważniejsze? Zapraszam na pełną anegdot rozmowę z Andziaks i Luką. Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16 lub na WEDDING DREAM SHOP - https://bit.ly/WDShop_VIMEO

VLOG #3: DZIEŃ NA PLANIE ZE MNĄ!

To już mój 3 VLOG na kanale. Tym razem będziecie mogli zobaczyć, jak wygląda praca na planie zdjęciowym, czego nie widać w kamerze i ile czasu to zajmuje. Oczywiście w odcinku nie zabraknie urywek z pracy mojego męża oraz naszego wspólnego czasu z Chriskiem. Zapraszam ❤️
Partnerem odcinka jest: 5PD

VLOG #2 Jak wygląda moja praca!

W drugim Vlogu zabieram Was ze sobą w podróż. Będziecie mogli zobaczyć, jak przygotowuję się do prowadzenia targów oraz jak to wpływa na mój czas z rodziną. Jednak to nie wszystko... W odcinku pokażemy Wam co, w tym czasie robi mój mąż i Chrisek! Zapraszam do oglądania.
Partnerem odcinka jest: topestetic.

Ola Żuraw w moim Concept Store - Czy znajdzie Suknię Marzeń?

Jeszcze nie tak dawno temu największym marzeniem Oli Żuraw był spokój oraz poczucie bezpieczeństwa jej i jej córki Apolonii. Nie sądziła, że odnajdzie je w ramionach parę lat młodszego mężczyzny. Związek z Kacprem dał jej wszystko czego pragnęła, a nawet więcej, choć początki ich znajomości do łatwych nie należały. Dziś, zakochani szykują się do ślubu, a do pełni szczęścia brakuje Oli już tylko ślubnej kreacji. No, może nie do końca, bo wymarzona suknia jest, ale...czy na pewno to ta jedyna? To trochę skomplikowane...
Koniecznie zobaczcie najnowszy odcinek "Salonu marzeń"!
Partnerami odcinka są: Francuskieperfumy.pl oraz CANON.

Niespodziewana wizyta - Anna Mucha w moim Concept Store!

W dzisiejszym odcinku Concept Store Izabeli Janachowskiej odwiedzi Anna Mucha. Zapowiada się dzień pełen wrażeń. Choć Izabela zna się z Anią, to nie słyszała nigdzie wieści o tym zaskakującym ślubie. Być może będzie to po prostu zbieżność nazwisk? Przekonajmy się! Zapraszamy do obejrzenia.

Rafał Maślak aresztowany podczas zaręczyn! | Kulisy małżeństwa Kamili i Rafała Maślaków

Kiedy w sierpniu 2018 roku całą Polskę obiegła informacja, że jeden z najprzystojniejszych mężczyzn w kraju wziął ślub, wiele kobiet poczuło żal i smutek. On, szalał z miłości! Tak bardzo, że zaplanował wyjątkowo oryginalne zaręczyny, które nie do końca wzbudziły radość i wzruszenie jego partnerki...
Jak wyglądają kulisy małżeństwa moich dzisiejszych gości? Zapraszam na rozmowę z Kamilą i Rafałem Maślakami.

Partnerem odcinka jest Wedding Dream Cars.

1. randka na basenie i zaręczyny po 5. miesiącach! | Barbara Kurdej-Szatan & Rafał Szatan

Szalona Ona, szalony On i szalona miłość. Z moimi gośćmi porozmawiam nie tylko o początkach ich związku, kolejnych krokach znajomości czy o tym jak w całym tym szaleństwie zorganizowali swój ślub. Jeśli chcecie dowiedzieć się, czemu wesele odbyło się dużo później niż ślub i dlaczego młoda para podczas trwania imprezy musiała otwierać koperty i wyjmować z nich pieniądze, żeby zapłacić… No właśnie… komu i za co? Koniecznie zobaczenie najnowszy odcinek „Ślubów gwiazd” z Barbarą Kurdej-Szatan i Rafałem Szatanem.

Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16.
Partnerem odcinka jest Wedding Dream Cars.

VLOG#1 - JAKA JESTEM NAPRAWDĘ?

W sieci pojawia się wiele wykreowanych i podkoloryzowanych sytuacji z mojego życia, a 99% z nich to wymysły. Jaka jestem naprawdę? Jak wygląda codzienne życie moje, jak i mojego męża? Jaki jest Chrisek - nasz synek? Odpowiedź na wszystkie te pytania znajdziecie w najnowszej serii: VLOG. Odcinki vlogowe będziemy dodawać raz w miesiącu - taki jest plan. Zapraszam do oglądania! PARTNEREM ODCINKA JEST HP.

SUKNIA ŚLUBNA NA OSTATNIĄ CHWILĘ! Czy to możliwe?

To była spontaniczna akcja! O 7 rano zadzwoniłam do Iwony, by przyszła do mojego salonu wybrać swoją suknię ślubną. Podjęcie decyzji zajęło jej chwilę, bo plany na ten dzień miała nieco inne. Dwie godziny później wraz ze swoją kuzynką Wiolą były już u mnie, a ponieważ cel był jasny- DZIŚ znaleźć tę jedną, jedyną kreację, musiałam zrobić absolutnie wszystko, by Iwona wyszła ode mnie zadowolona. Czy tak się stało? Zobaczcie najnowszy odcinek "Salonu Marzeń”.

Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16.

Partnerem odcinka są: KAZAR oraz biżuteria OCH!.

Od zapoznania do ślubu w niecałe 15 miesięcy!

Ich znajomość rozwijała się w ekspresowym tempie. Każdy kolejny etap związku był dokładnie przemyślany, zaplanowany, a przede wszystkim, przez oboje, wymarzony. Nic dziwnego, że ślub tej pary był jak z bajki, bo w przygotowania włożyli całe swoje serce. Zapraszam na rozmowę w rytmie miłości z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą.

Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16.

Partnerem odcinka jest Wedding Dream Cars.

5 fantastycznych STYLIZACJI na wesele - CO WYBRAŁA IZABELA?

Właśnie rozpoczął się najgorętszy w roku sezon ślubny. Młode pary, które już niebawem się pobiorą swoje stroje zapewne mają już gotowe. Ale w co ubrać powinny się mamy, ciocie, świadkowie, przyjaciółki czy reszta weselnych gości? Z pomocą przychodzi najnowsza kolekcja marki Mohito. Zapraszam na krótki przegląd najciekawszych propozycji!

Ślub po 9 latach i 2 dzieci - WYJĄTKOWY ODCINEK Z ANNĄ NOWAK

Czy efektem miłości do mody i miłości do narzeczonego będzie zjawiskowa stylizacja ślubna? Zobaczcie najnowszy odcinek "Salonu marzeń", w którym bohaterką będzie Anna Nowak- instagramerka znana jako @cookapl. Jedno jest pewne- łatwo nie będzie bo: a. Ania ma jasną i konkretną wizję swojego wyglądu b. każda suknia na jej perfekcyjnej sylwetce wygląda obłędnie c. w grę wchodzi tylko gładka kreacja d. narzeczony Robert jeszcze nie powiedział ostatniego słowa... e. Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe ;) Nie możecie tego przegapić! Zapraszamy! Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16!

Panna Młoda wybiera Suknię Ślubną z … TEŚCIAMI!

Teściowie. Muszą mieć całkiem niezły gust i wyjątkową relację z narzeczoną syna, by to właśnie oni doradzali synowej w wyborze sukni ślubnej. Teściowie Karoliny mają jedno i drugie. Co nie znaczy, że Karolina nie ma własnego zdania. Oj ma! Jak w tej nietypowej relacji odnajdzie się Iza? Zapraszamy na najnowszy, pełen humoru i zaskoczeń odcinek "Salonu marzeń", w którym naprawdę się dzieje!
Briju to jedna z największych sieci jubilerskich w Polsce z ponad 100-letnią tradycją. Tradycja i ogromna pasja sprawiają, że tworzymy biżuterię najwyższej jakości. Otwarci na inspiracje projektujemy biżuterię o charakterystycznym dla marki Briju wzornictwie, zadowalając tym samym nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów.
Briju to najwyższej jakości wyroby jubilerskie ze złota i srebra, obrączki ślubne oraz zegarki wielu renomowanych marek.
Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16! Partnerem odcinka są: NEONAIL oraz BRIJU.

Joanna i Krzysztof Ibiszowie pierwszy raz o swoim ślubie.

To, że Krzysztof Ibisz jest w związku z Joanną Kudzbalską, byłą uczestniczką programu "Top Model" i lekarką, było dla wielu niezłym zaskoczeniem. Trzymany do ostatniej chwili w sekrecie ślub pary był więc nie tylko kolejną niespodzianką, ale i potwierdzeniem ich wielkiej miłości. Tylko u mnie opowiedzieli o początkach swojej znajomości i zdradzili szczegóły tej wyjątkowej uroczystości. Zapraszam na rozmowę z Joanną i Krzysztofem Ibiszami. Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16!

Rozmowa, jakiej jeszcze nie było...

24 lutego 2022 roku rozpoczęła się inwazja na Ukrainę. Codziennie Straż Graniczna informuje o liczbie uchodźców i uchodźczyń, którzy przekraczają granicę z Polską. To już prawie 3 miliony osób. Głównie kobiet i dzieci. Oksana i Swietlana znalazły swój nowy dom w Warszawie, a potem pracę w Concept Store. Poznajcie ich historie.

KTO MIAŁ RACJĘ - ON, ONA CZY IZABELA?

Czy jest ktoś, kto wie lepiej niż Panna Młoda, jaka suknia ślubna jest dla niej idealna? Okazuje się, że tak - Pan Młody! Na szczęście Adama przy wyborze idealnej kreacji nie będzie i to właśnie Ada w asyście swoich przyjaciółek podejmie ostateczną decyzję. Dylematów będzie co niemiara, więc znalezienie tej "jednej, jedynej" chwilę zajmie. Jak będzie wyglądał efekt końcowy? I czy ślubna stylizacja zadowoli ... narzeczonego? Koniecznie zobaczcie najnowszy odcinek "Salonu marzeń".

Miłosny trójkąt i zerwane zaręczyny, czyli sekrety Katarzyny Bosackiej.

W tym miesiącu obchodzi 25. rocznicę ślubu, jednak niewiele brakowało, a byłaby żoną innego mężczyzny. Na szczęście miłosny trójkąt nie trwał zbyt długo, jej obecny mąż szybko dopiął swego. Dziś są szczęśliwym małżeństwem i rodzicami czwórki dzieci. Jak wyglądały początki ich związku, przygotowania do ślubu, sam ślub i... noc poślubna? Zapraszam na wyjątkową rozmowę z Katarzyną Bosacką.

Czy HEJTERKA boho znajdzie Suknię Marzeń?

W dzisiejszym odcinku poznacie Arlettę, która poznała swojego przyszłego męża w pracy. Ich znajomość przerodziła się z zawodowej przyjaźni do miłości na całe życie. Szuka rozkloszowanej sukni ślubnej typu glamour z odrobiną błysku. Czy suknia marzeń Arletty będzie tak wyjątkowa jak jej imię? Zapraszam do obejrzenia najnowszego Salonu Marzeń!

Sekretna córka Mai i Krzysztofa Rutkowski - Cała prawda wyszła na jaw!

Powiedzieć, że był to "ślub na bogato", to jak nie powiedzieć kompletnie nic. Szczególnie, że podobno kosztował młodą parę milion złotych. Na co wydali takie pieniądze, kto czym się zajął, czy mieli wspólną wizję całego wydarzenia i wreszcie czy wszystko wyszło tak jak powinno. Ten ślub z pewnością był inny niż wszystkie. Podobnie jak ta rozmowa... Zapraszam na "Śluby Gwiazd" z Mają i Krzysztofem Rutkowski.

Q&A – odpowiadam na Wasze pytania!

Codziennie dostaję ich przynajmniej kilka. Na większość staram się odpisywać na bieżąco, ale czasem przekracza to moje możliwości. Wasze pytania, moje odpowiedzi. Czy tym razem zaspokoję Waszą ciekawość? A może nieźle Was zaskoczę? Sprawdźcie!

Czy TA suknia to był właściwy wybór?

Konkretna i zdecydowana. Z drugiej strony wrażliwa i delikatna. Taka jest Aldona, która doskonale wie, jakiej sukni poszukuje. Jej siostra i przyjaciółka też nie mają wątpliwości co spodoba się pannie młodej. Czy jednak na pewno? Zobaczcie kolejny, naprawdę zaskakujący odcinek "Salonu Marzeń".

Niesamowita Panna Młoda - czy ta historia ma happy end?

Alina w ostatnich latach przeszła tak wiele, że oddałaby wszystko, aby wymazać ten czas ze swojego życia. Jednak to właśnie wtedy utwierdziła się w przekonaniu, że mężczyzna u jej boku jest tym jedynym. W dzisiejszym odcinku Izabela Janachowska sprawi, że przygotowania do ślubu Aliny, będą niezapomniane i pozwolą zapomnieć o przeszłości. Zapraszamy na wyjątkowy odcinek "Salonu marzeń".

Zimowa uroczystość, 3-dniowe wesele - Lara Gessler opowiada o swoich 2 ślubach!

Nie tak dawno temu o tym ślubie rozpisywali się wszyscy. Utrzymane, do samego końca, w tajemnicy wydarzenie zgromadziło wokół Młodej Pary samych najbliższych. Trwająca trzy dni, w zimowej scenerii impreza była spełnieniem marzeń nie tylko Panny Młodej. I choć to jej drugi (z tym samym mężczyzną) ślub, to właśnie ten uznaje za "obowiązujący". Zapraszam na rozmowę z Larą Gessler.

Salon Marzeń z Gwiazdą – Marianna Gierszewska

Jeśli oglądaliście ostatni odcinek "Ślubów Gwiazd", wiecie, że jestem ogromną fanką Marianny Gierszewskiej. Po programie mój zachwyt nad aktorką jest jeszcze większy, co zaskutkowało kolejnym naszym wyjątkowym spotkaniem. "Salon marzeń" z Marianną Gierszewską to nie tylko pełne emocji chwile wyboru wymarzonej sukni. To zdecydowanie coś więcej, a finał to już kompletna petarda! Musicie to zobaczyć!

Którą suknię wybierze wielbicielka Disneya?

Każda przyszła panna młoda pragnie wyglądać wyjątkowo, a wybór i przymierzanie sukni ślubnej jest częścią absolutnie magicznego czasu przygotowań do uroczystości. Bywa niestety tak, że nie udaje się znaleźć sukni ślubnej w odpowiednim rozmiarze i kroju, wtedy trzeba bazować na swojej wyobraźni… Ale nie w salonie Izabeli Janachowskiej! Julia marzy o sukni w stylu księżniczki pasującej do motywu wesela z kultowych bajek Disneya. Iza zaproponuje Julii trzy odsłony iście księżniczkowych kreacji. Na którą zdecyduje się nasza bohaterka? Jedno jest pewne, to będzie bajkowy finał! Zapraszamy na najnowszy odcinek.

ŚLUBNE TRAGEDIE - jak uniknąć wpadek i nieuczciwych podwykonawców?

Dzień ślubu i wesela to wyjątkowy moment, który chcemy pamiętać przez lata. Bardzo często długo odkładamy pieniądze, na wymarzone przyjęcie. Co zrobić, żeby organizując to przedsięwzięcie uniknąć porażek? Dzisiejszy odcinek jest o wpadkach, wtopach, nieuczciwych podwykonawcach i oraz o tym, czy to właśnie Para Młoda może zrujnować najważniejszy dzień w ich życiu! Zapraszam do obejrzenia.

Ślub podczas lockdownu - historia Marianny i Miłosza

Miłość moich dzisiejszych gości potwierdza, że w życiu nic nie dzieje się przez przypadek. Od momentu poznania, zakochania, przez "trudy" związane z zaręczynami, po spontaniczną decyzję o ślubie, wszystkie znaki na niebie i ziemi potwierdzały, że to właśnie "to"... I choć na chwilę przed ceremonią los sprawił, że nie wyglądała tak jak zaplanowali, nie żałują ani chwili. O szczegółach najważniejszych momentów w ich życiu porozmawiam z Marianną i Miłoszem Gierszewskimi. Wierzcie mi - to jedno z najbardziej emocjonujących spotkań w moim życiu! Zobaczcie sami, ile tam się działo... Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16!

Odpowiadam na 100 NIEWYGODNYCH PYTAŃ

Ciekawa jestem, czy słyszeliście o 100 pytaniach, których nikt nie zadaje? Tym razem ja wpadłam w tę pułapkę i postanowiłam odpowiedzieć na część z nich. Zapraszam do obejrzenia!

Czego Monika i Robert NIE powiedzieli w odcinku? Niepublikowane fragmenty z rozmowy!

Moja rozmowa z Moniką i Robertem Janowskimi trwała nieco dłużej, niż mogliście zobaczyć to w głównym odcinku z serii Śluby Gwiazd, dlatego przedstawiam Wam momenty "unseen". Zapraszam do oglądania!

Jak Robert Janowski znalazł miłość?

Zanim znaleźli szczęście, oboje wiele przeszli. On miał za sobą dwa nieudane małżeństwa, ona jedno. Jak i kiedy między nimi "kliknęło", komu zależało bardziej i jak wyglądały ich początki? Dlaczego zaręczali się, aż trzy razy? Jak wyglądał ich ślub i dlaczego planują kolejny? Zapraszam na pełną miłości rozmowę z Moniką i Robertem Janowskimi.

Jak zostać królową balu, studniówki czy wesela?

Na studniówkę, urodziny, wesele, rocznicę, czy na "wielkie wyjście", słowem- na ważną okazję. A tych jest co nie miara. Jeśli zdarza Wam się powiedzieć "Nie mam się w co ubrać!" albo głośno zastanawiacie się "Co ja na siebie włożę?" dzisiejszy filmik jest właśnie dla Was. Najładniejsze, najbardziej efektowne, najwygodniejsze sukienki na wyjątkowe chwile prosto z mojego Concept Store. Zapraszam!

Marta Wiśniewska zdradza nieznane fakty!

Tego jeszcze nie było! Pierwszy raz w moim programie Gwiazda, która żoną już od kilku lat nie jest. Nie mogłam sobie odmówić i nie porozmawiać o ślubie, którym kilkanaście lat temu żyła cała Polska. Jak naprawdę wyglądała impreza na biegunie północnym, podczas której powiedzieli sobie sakramentalne "Tak"? Kto co zaplanował, zorganizował i czy na pewno wszystko się udało? Dlaczego kilka miesięcy wcześniej, w kompletnej tajemnicy, zdecydowali się wziąć ślub cywilny? Tylko u mnie usłyszycie nieznane dotąd fakty oraz zobaczycie Mandarynę w zupełnie nowej, ślubnej odsłonie. Czy to wróży kolejny ślub w polskim showbiznesie...? Zapraszam na "Śluby Gwiazd" z Martą Wiśniewską w roli głównej.

TOP 8 SUKIENEK KARNAWAŁOWYCH

Już za chwilę, już za momencik rozpoczyna się karnawał! Każda impreza wymaga odpowiedniej oprawy, więc proponuję zacząć od siebie. Przed Wami przegląd zjawiskowych sukienek, które pewnie nie jedna z Was rozpozna. O moje kreacje z "Tańca z Gwiazdami" pytałyście przecież codziennie. Teraz przyjrzyjcie się im z bliska i wybierzcie tę idealną, w której odpłyniecie w szaloną zabawę! PS. A jeśli zastanawiacie się od kiedy do kiedy jest karnawał to śpieszę z odpowiedzią - od 6 stycznia do 1 marca 2022 r.

TO JUŻ ŚWIĘTA!

Życzymy Wam zdrowych, wesołych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku. Dziękujemy, że z nami jesteście.

Bajkowa Suknia Marzeń

W dzisiejszym odcinku poznacie Olę, która jest inżynierem budownictwa. Na co dzień nosi spodnie, kamizelkę odblaskową czy kask... Nasza bohaterka skrycie kocha sukienki, dlatego właśnie pojawiła się w moim Concept Store, aby po raz pierwszy znaleźć wymarzoną kreację ślubną. Co wybrała? Przekonajcie się sami! Pssst... Zdradzę Wam tylko, że jeszcze takiej sukni nie widzieliście!

Czy to będzie suknia marzeń?

Co za wyróżnienie! Co za odpowiedzialność! Kiedy Panna Młoda podejmuje decyzję, że poszukiwania TEJ wymarzonej Sukni Ślubnej rozpocznie w moim salonie, to dla mnie niesamowicie ekscytujący moment. Ten pierwszy raz musi być niezapomnianym przeżyciem! Tak, więc nie mogę pozwolić by Paulina wyszła z Concept Store z pustymi rękami. Tym bardziej, że na przymiarki przychodzi z wyjątkowo konkretnym doradcą...

42 POMYSŁY NA PREZENTY ŚWIĄTECZNE

Przed nami iście prezentowy okres - Boże Narodzenie. Szukanie odpowiednich podarunków stanowi nie lada wyzwania. Jednak nie tym razem! Przygotowałam dla Was 42 propozycje prezentów dla Waszych najbliższych. Upominki podzieliłam na 5 kategorii: Dla Niej, Dla Niego, Dla Par, Dla Mamy, Dla Taty. Mam nadzieję, że choć trochę ułatwię Wam znalezienie prezentów idealnych.

Czy Natalia Klimas znalazła swojego księcia z bajki?

Na tego "Jedynego" czekała wyjątkowo długo. Ich pierwsze spotkanie było przypadkowe i pozostawiało wiele do życzenia. Jednak każde kolejne wyglądało znacznie lepiej, a Ona zakochiwała się z dnia na dzień coraz bardziej. Czym Ją ujął? Czym różni się od Jej poprzednich partnerów? Jak wyglądał dzień ich ślubu i jak to możliwe, ze ich życie przypomina bajkę? Między innymi o tym porozmawiam z aktorką Natalią Klimas.

3 Metamorfozy - Idealny Make Up

Trzy kobiety. Trzy typy urody. W jakim makijażu najlepiej będzie szatynce o niebieskich oczach, zielonookiej rudej i blond okularnicy? Make up krok po kroku, przydatne tricki i praktyczna wiedza w pigułce. Zapraszamy na wyjątkowy odcinek, z wyjątkowymi bohaterkami!

Czy znalazłam SUKNIĘ MARZEŃ dla Ani?

W dzisiejszym Salonie Marzeń poznacie Anię, której marzeniem było znalezienie Sukni Ślubnej właśnie u mnie w Concept Store. To najbardziej wzruszający odcinek jaki zrealizowaliśmy. Zapraszam do oglądania.

Moje jesienne stylizacje – must have

Sezon na zimowa herbatę uważam za rozpoczęty. Za oknem szaro, buro i ponuro… No i oczywiście, zimno! Brrrr… W dzisiejszym odcinku przygotowałam dla Was stylizacje, które na pewno sprawdzą się na chłodne, jesienne dni. Bądźcie stylove tej jesieni:)

Ślub w 3 tygodnie! Rozmowa z Karoliną Ferenstein-Kraśko

Oboje nie szukali miłości. To ona znalazła ich w ... stajni. Bo to właśnie tam, w 2001 roku się poznali. Jak wyglądały kulisy tej znajomości, ile przeszkód musieli pokonać by ze sobą być i jak wyglądał ich ślub opowie mi Karolina Ferenstein-Kraśko. Zapraszam!

Panna Młoda przymierzyła prawie 50 sukien ślubnych!

Dla Anity - żony górnika Iza Janachowska jest ,,ostatnią deską ratunku’’. W poszukiwaniu bogatej sukni do ślubu kościelnego odwiedziła już kilka salonów, przymierzyła kilkadziesiąt sukni ślubnych i ….nadal w żadnej się nie zakochała. Anita ślub cywilny wzięła w Halloween, w zwykłej czarnej sukience, teraz marzy jej się suknia z bajki. Czy taka suknia w ogóle istnieje? Czy w Concept Store jest suknia marzeń dla wymagającej panny młodej? Przed Izabelą Janachowską ogromne wyzwanie! W dzisiejszym odcinku poleją się łzy:)

Moda dziecięca, czyli wygodna elegancja!

Eleganckie ubranie dla dziecka. To wyzwanie zarówno dla rodziców jak i projektantów. Jak połączyć modę z wygodą? Czy taki strój jest w stanie przetrwać wyjątkowo ekstremalne testy? I czy na pewno nie jest “na raz”? Mała- wielka moda. Zapraszam na najnowszy odcinek Stylove!

Ślub za 2 dni! Panna Młoda szuka Sukni Marzeń

W dzisiejszym odcinku: jeden ślub, trzy suknie, dwa wesela i wielka miłość - polsko-turecka! Panna Młoda plus size, Pan Młody młodszy od niej i ślub....za niecałe dwa dni. Czy Izabela da sobie radę?! Takiego słodkiego odcinka jeszcze nie było. Będzie turecka chałwa, granatowa suknia weselna, trochę bałaganu i impreza urodzinowa w finale. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Historia Kajry i Sławomira - Śluby Gwiazd

Co tak naprawdę kryje się pod hasłem “Miłość w Zakopanem”. Dlaczego On, przy kolejnym spotkaniu mówił do Niej po angielsku, a w domu zdarza im się kłócić po niemiecku? Jak wyglądało trwające tydzień wesele i kto, czego nie pamięta? Zapraszam na wyjątkową rozmowę z Kajrą i Sławomirem.

Czy piękna biżuteria musi być droga?

Biżuteria to coś co kochają wszystkie kobiety! W dzisiejszym odcinku pokażemy jak ją dobrać i komponować do stylizacji na różne okazje. Zabieramy Was w świat chokerów, kolczyków, pierścionków, naszyjników i bransoletek z naturalnych kamieni polskiej marki Kulka. Oprócz tego, że są piękne, podkreślą Waszą urodę, nadadzą charakter stylizacjom na różne okazje, to ochronią was przed złym okiem, zazdrością, dodadzą energii i mocy. Biżuterię tej marki możecie dowolnie komponować, łączyć i miksować stwarzając własne, niepowtarzalne warianty- jest ręcznie robiona, ma unikalne kolory, wzory, a wszystko to jest… w naprawdę rozsądnej cenie!

Moje Top 5 stylizacji jesiennych

Iza Janachowska oficjalnie otwiera sezon na kozaki! Jesień za pasem, czas uzupełnić garderobę! Dni coraz chłodniejsze i krótsze - nowości w szafie na pewno poprawią Wam humor. Dziś stylizacje polskiej marki Greenpoint. Barwy natury, kolorowe printy, miękkie, naturalne tkaniny pozwolą Wam poczuć się stylowo, wygodnie i kobieco! Wszystkie stylizacje możecie kupić w sklepach stacjonarnych i online. Dziś jesienne outfity na romantyczną randkę, do pracy, na spacer w parku. Bądźcie stylove jesienią:)

Panna Młoda, matka i teściowa wybierają Suknię.

Ola, bohaterka "Salonu marzeń" długo czekała na swoją drugą połowę. Odkąd poznała Bartka w zasadzie wszystko w jej życiu idzie już "z górki". Czy tak samo będzie z wyborem sukni ślubnej? Czy zdecydowanie, upór i pewność siebie panny młodej kontra rozbieżne wizje mamy i teściowej są do pogodzenia? Zapraszam na niezwykły i niezwykle wzruszający odcinek.

Agnieszka Radwańska opowiada o swoim ślubie

Światowej klasy sportsmenka. Spełniona matka i żona. Pierwsza polska tenisistka, która zarobiła na korcie ponad milion dolarów. Ile wydała na swój ślub? Jak wyglądał ten wyjątkowy dzień i co najtrudniejszego było w jego przygotowaniu. Co się nie udało, nie sprawdziło i czego dziś żałuje? Zapraszam na wyjątkową rozmowę z Agnieszką Radwańską.

SALSA - Dirty Dancing | Pierwszy taniec Pary Młodej

Pierwszy taniec to odzwierciedlenie uczuć, emocji i wspólnej drogi kochających się ludzi . To choreografia, która wypływa prosto z serca. To historia, którą pisze miłość. Izabela Janachowska razem z Rafałem Maserakiem postanowiła powrócić do korzeni i stworzyć wyjątkowy projekt. „Zatańcz ze mną” - to kurs wyjątkowych choreografii do ulubionych przez Was utworów. W kolejnym odcinku przedstawiamy salsę inspirowaną filmem Dirty Dancing. Zobaczcie jak wyglądała wspólna praca Izy i Rafała na sali treningowej. Sprawdźcie jak łatwo można nauczyć się wyjątkowego tańca i jak stworzyć choreografię, która pasuje do Waszej historii. Serdecznie dziękujemy @hotelbristolwarsaw za udostępnienie przestrzeni na czas nagrania odcinka programu Śluby Gwiazd - https://www.hotelbristolwarsaw.pl/

Czy Izabela zmieni judoczkę w księżniczkę?

Poznajcie 23 letnią Klaudię, która zawodowo zajmuje się sportem. Do Concept Store przyszła panna młoda zabrała mamę - Klaudia pragnie skromnej sukni, mama - bogatej. Czy jest suknia, która spełni oczekiwania obu Pań? Zobaczcie spektakularną metamorfozę w stylu Ariany Grande. Uprzedzamy - na finał przygotujcie chusteczki. Dużo chusteczek

Co kupić, żeby poczuć się wygodnie i seksownie?

W czym do ślubu?” To już było! Przez kilka sezonów próbowałam znaleźć odpowiedź. Teraz, idzie nowe! W czym do łóżka? To jest pytanie! I jak sprostać kryteriom takim jak sexapeal, wygoda i uniwersalność? Sprawdźcie najfajniejsze modele piżam na naprawdę wiele okazji.

Przedślubne łowy w Concept Store!

W dzisiejszym odcinku poznacie Gosię, która wychodzi za najlepszego na świecie mężczyznę, marzy o sukni boho, a na weselu chce... biegać w trampkach za swoim synkiem. Czy Izabela Janachowska da radę spełnić jej marzenia o Sukni idealnej? Będzie petarda czy poleją się łzy?

Historia Janka i Lenki Kliment!

Czeski film czy komedia romantyczna? A może jedno i drugie? Zaskoczeń, ani miłości w życiu moich gości, nie tylko w dniu ślubu, nie brakowało. O początkach ich związku, pierwszych randkach, wspólnej pasji, podróżach między Polską, a Czechami, a także o niewiarygodnych historiach z wesela opowiedzą Lenka i Jan Klimentowie. Film przeznaczony jest dla widzów powyżej +18 roku życia.

TANIE Suknie Ślubne - Czy to możliwe?

Z Suknią Ślubną jest trochę jak z samochodem. Wszystko zależy od tego czego potrzebujemy i jaki mamy budżet, a cenowe widełki są naprawdę szerokie. Dziś coś dla tych z Was, które chcą mieć dobrą, tanią, ale i efektowną kreację. Niemożliwe? A jednak! Zobaczcie wyjątkowe kreacje świetnych cenach!

Zmian ciąg dalszy! Co jeszcze u mnie?

Słoneczna Marbella to wyjątkowe miejsce na urlop i wypoczynek skąpany w hiszpańskim słońcu. Izabela Janachowska postanowiła spełnić tam jedno ze swoich największych marzeń. Podczas własnych wakacji zorganizowana wraz z redakcją i swoją ekipą, sesje zdjęciową do najnowszej kolekcji sukien ślubnych i wieczorowych. Jak wyglada jej praca od kulis? Czy wszystko poszło zgodnie z planem? Zobaczcie w najnowszym odcinku.

Co zabrać ze sobą na wakacje?

Co zabrać ze sobą na wakacje? Jak spakować walizkę? Czego nie może w niej zabraknąć? W wyjątkowym, wakacyjnym odcinku formatu StyLOVE, który specjalnie dla Was zrealizowałam podczas moich wakacji w Hiszpanii opowiem wam na co ja szczególnie stawiam i na co postawiłam w tym roku.

Salon marzeń - suknia na już.

Suknia na już? Bardzo proszę. U mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Ale panna młoda, która pomimo zachwytów nie wybiera jednej z zaproponowanych przeze mnie sukni naprawdę może zirytować. Na szczęście, to w czym finalnie wystąpi na swoim ślubie też jest z mojego salonu. Skomplikowane? No trochę... Dlatego musicie zobaczyć najnowszy odcinek "Salonu marzeń".

Joanna i Marcin Ambroziak

Takiej rozmowy jeszcze nie było! Bo taka para nie często się zdarza! Jeśli chcecie usłyszeć dlaczego warto wziąć ślub "obok mięsnego", czemu suknia była zielona, a weselnym atrybutem biało-czerwone szaliki koniecznie obejrzyjcie wywiad z Joanną i Marcinem Ambroziakami. Mimo, że wszystko o czym mówią wydarzyło się naprawdę, mam wrażenie, że to jeden z najdziwniejszych ślubów o jakim słyszałam i jedno z najbardziej szalonych małżeństw jakie znam. Nie możecie tego przegapić!

Zestawy ubrań za mniej niż 160zł | Co mam w szafie?

Czy da się zrobić z kilku elementów zrobić stylizację na cały tydzień? Oczywiście , że tak . Pokażę Wam jak skomponować szafę i zrobić stylizację na randkę, wyjście, przyjęcie i weekendowy relaks. Kolejny odcinek lubianej przez Was serii StyLOVE o tym jak się ubrać na wiele okazji za niewiele pieniędzy :)

Letni City Look

Czy w Warszawie można ubrać się niczym Sarah Jessica Parker z Seksu w Wielkim Mieście? Jasne, że tak! W samym sercu Warszawy, tuż obok Teatru Wielkiego znajduje się modowy raj, który uskrzydli każdą kobietę. Zabieram Was do królestwa szpilek, pokażę letnie stylizacje światowych marek - mam nadzieję, że zainspiruję Was do stworzenia Waszych letnich city looks! Zdradzę Wam jedno - na widok tych sukienek, szpilek i dodatków - moje serce zabiło szybciej!

Salon marzeń

Mówią, że nie można mieć wszystkiego... ale Oli, bohaterce najnowszego odcinka "Salonu marzeń" pozazdrościć można naprawdę wielu rzeczy! Młoda, piękna, spełniona. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko idealnej sukni ślubnej. Czy ta wymarzona, to na pewno ta jedyna? Nie byłabym sobą, gdybym nie namieszała w ślubnych planach bohaterki. Zobaczcie i poczujcie wyjątkowe emocje w moim "Salonie marzeń”!

Zosia Ślotała

Ten dzień nie tak miał wyglądać! Jakie były ślubne plany, a jak wyglądała rzeczywistość? Czy sprawdził się czarny obrus i czy jeszcze raz zdecydowałaby się założyć turban? Między innymi o to, a także o szczegóły poznania i spektakularne zaręczyny zapytam Zosię Ślotałę- Haidar.

Tylko u Nas !

Zosia Ślotała. Matka, żona, stylistka. Ale to nie wszystko. Kim jest i jaka jest? Jak reaguje na złośliwe komentarze na swój temat? I jak próbuje odnaleźć się w polskim showbiznesie? Zobaczcie jej wyjątkowo osobiste wyznanie!

Jak sprawić aby dzień dziecka był wyjątkowy

Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami i przyprawia rodziców o ból głowy! Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko było szczęśliwe, chce spełnić jego marzenia, żeby dzień dziecka był wyjątkowy. Przed pierwszym czerwca z każdej strony bombardują nas reklamy zabawek.

Do dwóch razy sztuka?

Magda, przyszła panna młoda, w Concept Store już parę miesięcy temu była. I ... wyszła z pustymi rękoma. Teraz do "Salonu marzeń" powraca, ale czy tym razem znajdzie wymarzoną suknię ślubną? Iza Janachowska stanie na głowie, żeby wymagająca klientka była zadowolona. Jednak problem może się pojawić wtedy, gdy panna młoda zakocha się w więcej niż jednej kreacji…

Wesela start!

Wesela start! Po długich miesiącach wreszcie wracają. Co prawda z pewnymi ograniczeniami, ale jednak! Czy w związku z tym możemy czuć się bezpiecznie? Jak zadbać o swoich gości? Jak zadbać o siebie? Z czego zrezygnować, a na co postawić. Kogo zaprosić, komu odmówić. Czy będzie drożej czy taniej? Pytań i wątpliwości w tym temacie trochę jest więc zapraszam do dyskusji!

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie opowiedzieli, z czym musieli się zmierzyć tylko dlatego, że postanowili być razem. Ich bliscy finalnie zaakceptowali związek, ale ostracyzm, jaki spotkał ich ze strony znajomych, czy społeczeństwa był wyjątkowo okrutny, szczególnie dla Patrycji, która miała wówczas niewiele ponad 20 lat. Tylko na Wedding Dream TV.

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie

Było wielu, dla których ten związek nie miał żadnych szans. Jednak różnica wieku i nieprzychylne komentarze najbliższych tylko na początku stanowiły przeszkodę. Ona- piękna studentka, on- znany dziennikarz wpadli na siebie, jak to zwykle bywa, przypadkiem. Jak wygląda historia ich związku, kiedy pojawiła się miłość, jakie trudności musieli przezwyciężyć, jak zorganizowali najważniejszy dzień w życiu i czy wszystko wyszło tak, jak oczekiwali? Zapraszam na niezwykle szczerą rozmowę z Patrycją i Andrzejem Sołtysikami.

StyLove

Po ciepłym przyjęciu pierwszego odcinka z serii "StyLOVE" czas na kolejną odsłonę. Cztery stylizacje na różne okazje. Mix ubrań z sieciówek z dodatkami w różnych cenach. Polecam zarówno miłośniczkom wygody, wiernym klasyce jak i tym, które poszukują oryginalnych pomysłów. Oglądajcie i oceniajcie moje "stylówki”!

Q&A - odpowiadam na intymne pytania

Pytania, które do mnie przysyłacie czasem mnie zaskakują. Niektóre są trochę absurdalne, inne bardzo intymne. Jednak dziś postanowiłam się z nimi zmierzyć, choć wierzcie mi, nie było wcale łatwo. Zapraszam na wyjątkowo osobisty quiz.

To było wyzwanie! Czy udało się wybrać SUKNIE?

Nie często się zdarza, żeby Izabela Janachowska musiała godzić państwa młodych. Niestety, tym razem jej interwencja jest absolutnie niezbędna. Wyobrażenia Mileny i Kuby co do sukni ślubnej w tym przypadku są kompletnie rozbieżne. Ona marzy o bogato zdobionej, koronkowej. On z kolei widzi swoją narzeczoną w skromnej, gładkiej kreacji. W czym ostatecznie, już za kilka miesięcy pójdzie do ślubu panna młoda? Zapraszamy na najnowszy odcinek "Salonu marzeń".

Czy HEJT mnie boli?

Słowo ma moc. Tak samo dobrą jak i złą. A obrażanie, ośmieszanie czy poniżanie to jedna z form przemocy. W internecie także. Dlatego HEJTOWI mówimy stanowcze NIE!

Agata i Piotr Rubikowie

Jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce i jeden z najbardziej znanych muzyków. Tylko u nas opowiedzą o trudnych początkach swojej znajomości, szczegółach związanych z organizacją ślubu i o codziennym, wspólnym życiu. Zapraszamy na rozmowę z Agatą i Piotrem Rubikami.

StyLove

"Skąd ta sukienka?", "Gdzie Pani kupiła te buty?", "A można wiedzieć co to za pasek?". Bardzo często dostaję od Was pytania o elementy mojej garderoby. Dlatego postanowiłam, że co jakiś czas w specjalnym filmie zaprezentuję Wam moje ulubione stylizacje wraz z markami i cenami. Zapraszam na StyLOVE!

Kasia z MasterChef przyszła do mnie po pomoc!

Kasia, bohaterka "Salonu marzeń" kocha jedzenie, gotowanie i swojego narzeczonego Marcina. Planów na ślub ma kilka, podobnie jak pomysłów na ślubną suknie. Czy romantyczne boho wygra z królewską elegancją? A może ostatecznie wybierze coś zupełnie innego? Zobaczcie Kasię w wyjątkowo apetycznym wydaniu!

ZATAŃCZ ZE MNĄ ! | Pierwszy taniec

Pierwszy taniec to odzwierciedlenie uczuć, emocji i wspólnej drogi kochających się ludzi . To choreografia, która wypływa prosto z serca. To historia, którą pisze miłość. Izabela Janachowska razem z Rafałem Maserakiem postanowiła powrócić do korzeni i stworzyć wyjątkowy projekt. „Zatańcz ze mną” to kurs wyjątkowych choreografii do ulubionych przez Was utworów. Zaczynamy od Walca Wiedeńskiego i piosenki „Perfect” Eda Sheerana. Zobaczcie jak wyglądała wspólna praca Izy i Rafała na sali treningowej. Sprawdźcie jak łatwo można nauczyć się wyjątkowego tańca i jak stworzyć choreografię, która pasuje do Waszej historii.

Michał Wiśniewski: Miał 5 żon, 7 ślubów

Kim jest? Co robi? Jak wygląda? Jak żyje? Pytamy Polaków jak postrzegają jednego z najbardziej charakterystycznych wokalistów. A Michała Wiśniewskiego o to, dlaczego jak dotąd nie miał szczęścia w miłości. Musicie to zobaczyć!

Michał Wiśniewski: o rozstaniach i nie tylko

Kim jest? Co robi? Jak wygląda? Jak żyje? Pytamy Polaków jak postrzegają jednego z najbardziej charakterystycznych wokalistów. A Michała Wiśniewskiego o to, dlaczego jak dotąd nie miał szczęścia w miłości. Musicie to zobaczyć!

Makijaż wieczorowy w 5 minut!

W tym odcinku sekrety ekspresowego makijażu wieczorowego Izabeli Janachowskiej zdradzi wizażysta gwiazd, Bartosz Osowczyk. Jak szybko z delikatnego, dziennego makeup’u wyczarować zjawiskowe smokey eye i uwodzicielskie, czerwone usta? Odpowiedź w materiale.

Makijaż Izabeli Janachowskiej

W tym odcinku Izabela Janachowska zdradzi wszystkie tajemnice swojego makijażu. Opowie nie tylko o tym jakich kosmetyków używa w domowym zaciszu, ale także jak je aplikuje, aby jej codzienny makijaż wyglądał nieskazitelnie. Jeśli zastanawiasz się, jak wykonać delikatny i szybki makijaż na codzień, to w tym odcinku przekonasz się, że można go wykonać w zaledwie 5 minut.

Metamorfoza synowej i teściowej

Tym razem Izabela Janachowska sprawdzi, czy przekonanie, że teściowa i synowa skazane są na życie w konflikcie to mit, czy jest w tym jednak ziarenko prawdy. Bohaterki tego odcinka Alicja, która za kilka miesięcy oficjalnie zostanie żoną i Grażyna, mama narzeczonego Alicji przyszły do Salonu Marzeń, żeby znaleźć dla siebie kreacje na to wyjątkowe wydarzenie. Jak im pójdzie? Czy Izabeli Janachowskiej i jej teamowi uda się stworzyć dwie spektakularne metamorfozy?

Życzenia

Kochani, właśnie dziś mija 6 lat odkąd na moim wtedy jeszcze blogu pojawił się pierwszy wpis. Dużo się od tamtej pory zmieniło, poza jednym. Razem tworzymy społeczność, dla której niemożliwe nie istnieje. Cieszę się, że udało nam się zbudować miejsce wolne od hejtu i mowy nienawiści. Niech ta pasja, którą razem dzielimy nigdy w nas nie zgasła. Wiem, że czas jest trudny dla wszystkich, ale wierzę, że wrócą jeszcze dobre czasy. I tego właśnie Wam i sobie w te 6-te urodziny życzę.

6 urodziny Wedding Dream

Kiedy 6 lat temu publikowałam swój pierwszy wpis na blogu nie przypuszczałam, że kilka lat później mój biznes będzie się opierał o działalność w sieci. Przez ten czas wiele się zmieniło, może poza moją miłością do ślubów. Dziś zapraszam Was na sentymentalną przejażdżkę. Opowiem Wam historię mojej firmy.

Rząd pogrzebie polskie wesela!

O trudnej sytuacji branży ślubnej, o tym, gdzie popełniono błędy, czy i jak można było ich uniknąć zapytałam mojego męża, Krzysztofa Jabłońskiego, który od lat z powodzeniem prowadzi przedsiębiorstwa, w tym te działające w branży ślubnej. Opowiedział mi o rozwiązaniach, które jego zdaniem uratowałyby uroczystości.

Trendy ślubne w 2021 roku

Trendy w modzie ślubnej, tak jak i we wszystkich innych aspektach życia zmieniają się co roku. Jakie dekoracje, stylizacje i makijaż będą modne w nadchodzącym sezonie? Sprawdźcie! Jeśli bierzecie ślub w tym roku nie możecie przegapić tego odcinka!