ŚLUBY GWIAZD
Miłosny trójkąt i zerwane zaręczyny, czyli sekrety Katarzyny Bosackiej.
W tym miesiącu obchodzi 25. rocznicę ślubu, jednak niewiele brakowało, a byłaby żoną innego mężczyzny. Na szczęście miłosny trójkąt nie trwał zbyt długo, jej obecny mąż szybko dopiął swego. Dziś są szczęśliwym małżeństwem i rodzicami czwórki dzieci. Jak wyglądały początki ich związku, przygotowania do ślubu, sam ślub i... noc poślubna? Zapraszam na wyjątkową rozmowę z Katarzyną Bosacką.
Sekretna córka Mai i Krzysztofa Rutkowski - Cała prawda wyszła na jaw!
Powiedzieć, że był to "ślub na bogato", to jak nie powiedzieć kompletnie nic. Szczególnie, że podobno kosztował młodą parę milion złotych. Na co wydali takie pieniądze, kto czym się zajął, czy mieli wspólną wizję całego wydarzenia i wreszcie czy wszystko wyszło tak jak powinno. Ten ślub z pewnością był inny niż wszystkie. Podobnie jak ta rozmowa... Zapraszam na "Śluby Gwiazd" z Mają i Krzysztofem Rutkowski.
Zimowa uroczystość, 3-dniowe wesele - Lara Gessler opowiada o swoich 2 ślubach!
Nie tak dawno temu o tym ślubie rozpisywali się wszyscy. Utrzymane, do samego końca, w tajemnicy wydarzenie zgromadziło wokół Młodej Pary samych najbliższych. Trwająca trzy dni, w zimowej scenerii impreza była spełnieniem marzeń nie tylko Panny Młodej. I choć to jej drugi (z tym samym mężczyzną) ślub, to właśnie ten uznaje za "obowiązujący". Zapraszam na rozmowę z Larą Gessler.
Ślub podczas lockdownu - historia Marianny i Miłosza
Miłość moich dzisiejszych gości potwierdza, że w życiu nic nie dzieje się przez przypadek. Od momentu poznania, zakochania, przez "trudy" związane z zaręczynami, po spontaniczną decyzję o ślubie, wszystkie znaki na niebie i ziemi potwierdzały, że to właśnie "to"... I choć na chwilę przed ceremonią los sprawił, że nie wyglądała tak jak zaplanowali, nie żałują ani chwili. O szczegółach najważniejszych momentów w ich życiu porozmawiam z Marianną i Miłoszem Gierszewskimi. Wierzcie mi - to jedno z najbardziej emocjonujących spotkań w moim życiu! Zobaczcie sami, ile tam się działo... Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16!
Czego Monika i Robert NIE powiedzieli w odcinku? Niepublikowane fragmenty z rozmowy!
Moja rozmowa z Moniką i Robertem Janowskimi trwała nieco dłużej, niż mogliście zobaczyć to w głównym odcinku z serii Śluby Gwiazd, dlatego przedstawiam Wam momenty "unseen". Zapraszam do oglądania!
Jak Robert Janowski znalazł miłość?
Zanim znaleźli szczęście, oboje wiele przeszli. On miał za sobą dwa nieudane małżeństwa, ona jedno. Jak i kiedy między nimi "kliknęło", komu zależało bardziej i jak wyglądały ich początki? Dlaczego zaręczali się, aż trzy razy? Jak wyglądał ich ślub i dlaczego planują kolejny? Zapraszam na pełną miłości rozmowę z Moniką i Robertem Janowskimi.
ŚLUB MANDARYNY - Marta Wiśniewska zdradza nieznane fakty!
Tego jeszcze nie było! Pierwszy raz w moim programie Gwiazda, która żoną już od kilku lat nie jest. Nie mogłam sobie odmówić i nie porozmawiać o ślubie, którym kilkanaście lat temu żyła cała Polska. Jak naprawdę wyglądała impreza na biegunie północnym, podczas której powiedzieli sobie sakramentalne "Tak"? Kto co zaplanował, zorganizował i czy na pewno wszystko się udało? Dlaczego kilka miesięcy wcześniej, w kompletnej tajemnicy, zdecydowali się wziąć ślub cywilny? Tylko u mnie usłyszycie nieznane dotąd fakty oraz zobaczycie Mandarynę w zupełnie nowej, ślubnej odsłonie. Czy to wróży kolejny ślub w polskim showbiznesie...? Zapraszam na "Śluby Gwiazd" z Martą Wiśniewską w roli głównej.
Czy Natalia Klimas znalazła swojego księcia z bajki?
Na tego "Jedynego" czekała wyjątkowo długo. Ich pierwsze spotkanie było przypadkowe i pozostawiało wiele do życzenia. Jednak każde kolejne wyglądało znacznie lepiej, a Ona zakochiwała się z dnia na dzień coraz bardziej. Czym Ją ujął? Czym różni się od Jej poprzednich partnerów? Jak wyglądał dzień ich ślubu i jak to możliwe, ze ich życie przypomina bajkę? Między innymi o tym porozmawiam z aktorką Natalią Klimas.
Ślub w 3 tygodnie! Rozmowa z Karoliną Ferenstein-Kraśko
Oboje nie szukali miłości. To ona znalazła ich w ... stajni. Bo to właśnie tam, w 2001 roku się poznali. Jak wyglądały kulisy tej znajomości, ile przeszkód musieli pokonać by ze sobą być i jak wyglądał ich ślub opowie mi Karolina Ferenstein-Kraśko. Zapraszam!
Historia Kajry i Sławomira - Śluby Gwiazd
Co tak naprawdę kryje się pod hasłem “Miłość w Zakopanem”. Dlaczego On, przy kolejnym spotkaniu mówił do Niej po angielsku, a w domu zdarza im się kłócić po niemiecku? Jak wyglądało trwające tydzień wesele i kto, czego nie pamięta? Zapraszam na wyjątkową rozmowę z Kajrą i Sławomirem.
Agnieszka Radwańska opowiada o swoim ślubie
Światowej klasy sportsmenka. Spełniona matka i żona. Pierwsza polska tenisistka, która zarobiła na korcie ponad milion dolarów. Ile wydała na swój ślub? Jak wyglądał ten wyjątkowy dzień i co najtrudniejszego było w jego przygotowaniu. Co się nie udało, nie sprawdziło i czego dziś żałuje? Zapraszam na wyjątkową rozmowę z Agnieszką Radwańską.
Historia Janka i Lenki Kliment!
Czeski film czy komedia romantyczna? A może jedno i drugie? Zaskoczeń, ani miłości w życiu moich gości, nie tylko w dniu ślubu, nie brakowało. O początkach ich związku, pierwszych randkach, wspólnej pasji, podróżach między Polską, a Czechami, a także o niewiarygodnych historiach z wesela opowiedzą Lenka i Jan Klimentowie. Film przeznaczony jest dla widzów powyżej +18 roku życia.
Joanna i Marcin Ambroziak
Takiej rozmowy jeszcze nie było! Bo taka para nie często się zdarza! Jeśli chcecie usłyszeć dlaczego warto wziąć ślub "obok mięsnego", czemu suknia była zielona, a weselnym atrybutem biało-czerwone szaliki koniecznie obejrzyjcie wywiad z Joanną i Marcinem Ambroziakami. Mimo, że wszystko o czym mówią wydarzyło się naprawdę, mam wrażenie, że to jeden z najdziwniejszych ślubów o jakim słyszałam i jedno z najbardziej szalonych małżeństw jakie znam. Nie możecie tego przegapić!
Zosia Ślotała
Ten dzień nie tak miał wyglądać! Jakie były ślubne plany, a jak wyglądała rzeczywistość? Czy sprawdził się czarny obrus i czy jeszcze raz zdecydowałaby się założyć turban? Między innymi o to, a także o szczegóły poznania i spektakularne zaręczyny zapytam Zosię Ślotałę- Haidar.
Patrycja i Andrzej Sołtysikowie
Patrycja i Andrzej Sołtysikowie opowiedzieli, z czym musieli się zmierzyć tylko dlatego, że postanowili być razem. Ich bliscy finalnie zaakceptowali związek, ale ostracyzm, jaki spotkał ich ze strony znajomych, czy społeczeństwa był wyjątkowo okrutny, szczególnie dla Patrycji, która miała wówczas niewiele ponad 20 lat. Tylko na Wedding Dream TV.
Patrycja i Andrzej Sołtysikowie
Było wielu, dla których ten związek nie miał żadnych szans. Jednak różnica wieku i nieprzychylne komentarze najbliższych tylko na początku stanowiły przeszkodę. Ona- piękna studentka, on- znany dziennikarz wpadli na siebie, jak to zwykle bywa, przypadkiem. Jak wygląda historia ich związku, kiedy pojawiła się miłość, jakie trudności musieli przezwyciężyć, jak zorganizowali najważniejszy dzień w życiu i czy wszystko wyszło tak, jak oczekiwali? Zapraszam na niezwykle szczerą rozmowę z Patrycją i Andrzejem Sołtysikami.
Agata i Piotr Rubikowie
Jedna z najpiękniejszych kobiet w Polsce i jeden z najbardziej znanych muzyków. Tylko u nas opowiedzą o trudnych początkach swojej znajomości, szczegółach związanych z organizacją ślubu i o codziennym, wspólnym życiu. Zapraszamy na rozmowę z Agatą i Piotrem Rubikami.
Michał Wiśniewski: Miał 5 żon, 7 ślubów
Kim jest? Co robi? Jak wygląda? Jak żyje? Pytamy Polaków jak postrzegają jednego z najbardziej charakterystycznych wokalistów. A Michała Wiśniewskiego o to, dlaczego jak dotąd nie miał szczęścia w miłości. Musicie to zobaczyć!
Maria Sadowska: dwa śluby
Kiedy jechała z Mama na Ostróda Reggae Festival nie przypuszczała, że pozna tam miłość swojego życia. Dziś, wiele lat później tworzą szczęśliwą rodzinę. O tej wyjątkowej relacji i o ich najważniejszym dniu w życiu opowiedziała mi Maria Sadowska.
Maja Bohosiewicz: chora w dniu ślubu
Za mąż wyszła w Sylwestra dwa lata temu. O imprezie w stylu Great Gatsby pisały wtedy wszystkie portale plotkarskie. Dlaczego jednak nie wspomina dnia swojego ślubu najlepiej i do czego była jej potrzebna złota, prezentowa torebka? Poznajcie wyjątkową historię ślubu i wesela Mai Bohosiewicz.
Zosia Zborowska: ślub na boisku
Perfekcyjny blok i szybka piłka - tak jednym zdaniem można określić to co w 2019 roku wydarzyło się w życiu aktorki Zosi Zborowskiej i siatkarza Andrzeja Wrony. Swój związek trzymali w ukryciu dosyć długo, a ich ślub był niemałym zaskoczeniem. Sprawdźcie jak wyglądał!
Natalia Siwiec: ślub w Vegas
Chociaż od jej ślubu minęło już 8 lat, w Polsce nadal jest panną. Decyzję o zamążpójściu podjęła dosyć spontanicznie, mimo, że, jak deklaruje, ceremonia była spełnieniem jej marzeń. Prawie spóźniła się na swój ślub, a w Urzędzie Stanu Cywilnego zrobiła niemałą furorę. Dziś o swoim ślubie w Vegas opowie mi Natalia Siwiec
Małgorzata Socha: tradycyjny ślub
Za mąż wyszła ponad 12 lat temu, razem z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim mają troje dzieci i… to właściwie wszystko, co wiemy o jej życiu prywatnym. Jak wyglądał jeden z najważniejszych dni w życiu Małgorzaty Sochy?
Ula Chincz: wesele bez dzieci
Za mąż wyszła ponad 14 lat temu i podobno od tamtej pory co rok mierzy swoją suknię ślubną. Jak do tej pory nie weszła w nią raz, 4 miesiące po porodzie. Ślub i wesele zorganizowali na własnych zasadach tak, aby spełnić swoje marzenia i do dziś twierdzą, że się udało. Jak wyglądała uroczystość, czy coś by zmienili i dlaczego podróż poślubna dwa dni po ślubie to zły pomysł? Musicie zobaczyć ten odcinek!
Natasza Urbańska: ślub w domu
Kiedy pierwszy raz zobaczyła swojego męża miała 13 lat i mimo, że wtedy odrzucił ją z castingu, to 30 lat później tworzą szczęśliwy związek w życiu i na scenie. Czym Janusz Józefowicz skradł serce Nataszy Urbańskiej?O to szczegółowo wypytałam naszą gwiazdę w najnowszym odcinku!
Doda: potajemny ślub w Hiszpanii
Swój związek przez długi czas ukrywała. Kiedy postanowiła podzielić się swoim szczęściem ze światem zrobiła to, jak zawsze, w wielkim stylu- pokazując zdjęcie obrączek. O jej ślubie mówiła cała Polska, mimo, że szczegóły wciąż owiane są tajemnicą... Są, a raczej były, bo właśnie dziś i właśnie mnie Doda postanowiła opowiedzieć o tamtych wydarzeniach.
Śluby Gwiazd Extra
Seria Śluby Gwiazd zdecydowanie skradła Wasze serca, dlatego też teraz, na zakończenie pierwszego sezonu przygotowałam dla Was odcinek, w którym nieco sobie powspominamy. Zobaczcie najlepsze sceny ze wszystkich odcinków!
Ewa Chodakowska: ślub w miesiąc
W tym odcinku serii Śluby Gwiazd o swoim ślubie zgodziła mi się opowiedzieć Ewa Chodakowska! Jak wyglądały jej przygotowania do ślubu? O czym zapomniała, co było jej must have? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w najnowszym materiale
Paulina Krupińska: góralskie wesele
Kolejny odcinek serii Śluby Gwiazd jest wyjątkowy! Tym razem o swoim ślubie z jednym z najprzystojniejszych Górali opowiedziała Paulina Krupińska-Karpiel! Wszyscy myśleli, że uda im się ukryć ślub i wesele, ale przy wyjściu z kościoła okazało się całkiem inaczej… Kto się wygadał? Jak wyglądała organizacja góralskiego wesela?