ZATAŃCZ ZE MNĄ

Zatańcz ze mną w WDTV

Izabela Janachowska razem z Rafałem Maserakiem postanowiła powrócić do korzeni i stworzyć wyjątkowy kurs choreografii pierwszego tańca dla par młodych. Zatańcz ze mną – ścieżka dźwiękowa

„Zatańcz ze mną” to kurs choreografii krok po kroku do ulubionych przez Was utworów. Zaczynamy od walca wiedeńskiego i piosenki „Perfect” Eda Sheerana oraz salsy inspirowanej filmem "Dirty Dancing".

Dlaczego warto oglądać Zatańcz ze mną w Wedding Dream TV?
Pewnego dnia, w ferworze ślubnych przygotowań, dociera do Was, że nadszedł czas na naukę tańca. Nie byle jakiego, bo Waszego pierwszego jako mąż i żona. To właśnie w ten sposób uroczyście zaczniecie wspólną drogę życia. Postanawiacie zapoznać się z internetowymi ofertami choreografii. Chcecie, żeby układ był wyjątkowy, miał w sobie to coś, a na twarzach Waszych szczęśliwych gości malowało się prawdziwe wzruszenie podczas Waszego występu na parkiecie.

Mamy dla Was propozycję idealną! Poznajcie najbardziej elastyczną szkołę tańca. Partner wraca z pracy późnym wieczorem i nie macie jak wspólnie zapisać się na lekcje tańca? Tutaj uczycie się wtedy, kiedy znajdziecie na to dogodną chwilę. Dzięki nagraniom wideo możecie cofać materiał, wracać do wybranych przez Was figur i powtarzać je tyle razy, ile tylko potrzebujecie. Dzięki podejściu oraz wskazówkom Izabeli Janachowskiej i Rafała Maseraka nauka staje się czystą przyjemnością! Dlaczego pierwszy taniec jest ważny?

Pierwszy taniec to odzwierciedlenie uczuć, emocji i wspólnej drogi kochających się ludzi. To choreografia, która wypływa prosto z serca. Historia, którą pisze miłość. Coś, o czym marzą już młode dziewczyny, a później dorosłe kobiety. Po prostu magiczna chwila. Zobaczcie, jak wyglądała wspólna praca Izy i Rafała na sali treningowej. Sprawdźcie, jak łatwo można nauczyć się wyjątkowego tańca i stworzyć choreografię niczym z filmu. Kto wie, może dzięki próbom odkryjecie nową, wspólną pasję? Albo poznacie nieznane wcześniej ścieżki dźwiękowe z romansów? Jaka jest cena dostępu?

Dostęp do nagranych materiałów jest w pełni darmowy. Śmiało zatem zapisujcie się na lekcje tańca on-line i olśnijcie świat Waszym własnym wykonaniem, którego nauczycie się oglądając Zatańcz ze mną! Zatańcz ze mną – gdzie obejrzeć?

Kurs tańca obejrzycie na WDTV w zakładce Zatańcz ze mną oraz na YouTubie Wedding Dream – Izabela Janachowska. Odkrywajcie i poznawajcie świat Wedding Dream. Dajcie się zainspirować podczas ślubnych przygotowań.

SALSA - Dirty Dancing | Pierwszy taniec Pary Młodej

Pierwszy taniec to odzwierciedlenie uczuć, emocji i wspólnej drogi kochających się ludzi . To choreografia, która wypływa prosto z serca. To historia, którą pisze miłość. Izabela Janachowska razem z Rafałem Maserakiem postanowiła powrócić do korzeni i stworzyć wyjątkowy projekt. „Zatańcz ze mną” - to kurs wyjątkowych choreografii do ulubionych przez Was utworów. W kolejnym odcinku przedstawiamy salsę inspirowaną filmem Dirty Dancing. Zobaczcie jak wyglądała wspólna praca Izy i Rafała na sali treningowej. Sprawdźcie jak łatwo można nauczyć się wyjątkowego tańca i jak stworzyć choreografię, która pasuje do Waszej historii. Serdecznie dziękujemy @hotelbristolwarsaw za udostępnienie przestrzeni na czas nagrania odcinka programu Śluby Gwiazd - https://www.hotelbristolwarsaw.pl/

ZATAŃCZ ZE MNĄ ! | Pierwszy taniec

Pierwszy taniec to odzwierciedlenie uczuć, emocji i wspólnej drogi kochających się ludzi . To choreografia, która wypływa prosto z serca. To historia, którą pisze miłość. Izabela Janachowska razem z Rafałem Maserakiem postanowiła powrócić do korzeni i stworzyć wyjątkowy projekt. „Zatańcz ze mną” to kurs wyjątkowych choreografii do ulubionych przez Was utworów. Zaczynamy od Walca Wiedeńskiego i piosenki „Perfect” Eda Sheerana. Zobaczcie jak wyglądała wspólna praca Izy i Rafała na sali treningowej. Sprawdźcie jak łatwo można nauczyć się wyjątkowego tańca i jak stworzyć choreografię, która pasuje do Waszej historii.