Panna Młoda wybiera Suknię Ślubną z … TEŚCIAMI!

Data publikacji: 2022-05-13

Teściowie. Muszą mieć całkiem niezły gust i wyjątkową relację z narzeczoną syna, by to właśnie oni doradzali synowej w wyborze sukni ślubnej. Teściowie Karoliny mają jedno i drugie. Co nie znaczy, że Karolina nie ma własnego zdania. Oj ma! Jak w tej nietypowej relacji odnajdzie się Iza? Zapraszamy na najnowszy, pełen humoru i zaskoczeń odcinek "Salonu marzeń", w którym naprawdę się dzieje!

Briju to jedna z największych sieci jubilerskich w Polsce z ponad 100-letnią tradycją. Tradycja i ogromna pasja sprawiają, że tworzymy biżuterię najwyższej jakości. Otwarci na inspiracje projektujemy biżuterię o charakterystycznym dla marki Briju wzornictwie, zadowalając tym samym nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów.
Briju to najwyższej jakości wyroby jubilerskie ze złota i srebra, obrączki ślubne oraz zegarki wielu renomowanych marek.

https://bit.ly/Briju_Slub_Marzen - sprawdź ofertę wyjątkowych obrączek i biżuterii ślubnej.

ŚLUBNY MANICURE POKAZANY W ODCINKU: Kolekcja ślubnych lakierów hybrydowych BRIDE’S TEAM składa się z sześciu wspaniałych odcieni, które idealnie dopasują się do wielu różnych stylizacji. Właśnie dlatego świetnie sprawdzą się nie tylko jako paznokcie ślubne panny młodej, lecz także jej gości weselnych, druhen i świadkowej.

https://bit.ly/3l7x6hm - sprawdź kolekcję i propozycję ślubnego mani!

Zapraszam do Izabela Janachowska Concept Store na ul. Chocimskiej 16 lub na https://weddingdream.shop.

ZNAJDŹ MNIE W SIECI:
Instagram: https://www.instagram.com/izabelajanachowska/
https://www.instagram.com/weddingdreamcom
TV: https://weddingdream.app/weddingdreamTV
Portal: https://weddingdream.com
Shop: https://weddingdream.shop/
Facebook: https://www.facebook.com/weddingdreamPL/
Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/azdoslubu

Partnerem odcinka są: NEONAIL oraz BRIJU.

Sprawdź nasze produkty